Verti (8.x-1.81) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Core
vi: Nhân

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
