Vertical Tabs Config (2.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Weight
az: Çəki

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Hide
az: Gizlət

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: Book outline
az: Kitab kontur

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları
