Vertical Tabs Config (2.0.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: URL path settings
bo: དྲ་གནས་སྒྲིག་འགོད

en: Book outline
bo: དེབ་ཀྱི་མདོར་བསྟན

en: Revision information
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
