Vertical Tabs Config (2.1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Weight
sl: Teža

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Hide
sl: Skrij

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: Book outline
sl: Struktura knjige

en: Revision information
sl: Različice
