Vertical Tabs Config (2.1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: Weight
pt: Peso

en: Authoring information
pt: Informações de autoria

en: Menu settings
pt: Configurações do menu

en: Hide
pt: Ocultar

en: URL path settings
pt: Configurações de caminho de URL

en: Book outline
pt: Estrutura do livro

en: Revision information
pt: Informações da revisão

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Vertical tab
pt: Aba vertical

en: Promotion options
pt: Opções de promoção
