Vertical Tabs Config (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: weight
no: vekt

en: Authoring information
no: Forfatterinformasjon

en: Menu settings
no: Menyvalg

en: Hide
no: Skjul

en: Book outline
no: Bokstruktur

en: Revision information
no: Versjonsinformasjon

en: Promotion options
no: Fremhev innhold
