Vertical Tabs Config (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Authoring information
de: Informationen zum Autor

en: Menu settings
de: Menüeinstellungen

en: Hide
de: Ausblenden

en: URL path settings
de: URL-Pfadeinstellungen

en: Book outline
de: Inhaltsverzeichnis

en: Revision information
de: Revisionsinformation

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: Vertical tab
de: Vertikaler Reiter

en: Promotion options
de: Hervorhebungsoptionen
