Vertical Tabs Config (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Weight
ja: ウェイト

en: Authoring information
ja: 投稿の情報

en: Menu settings
ja: メニューの設定

en: Hide
ja: 非表示

en: URL path settings
ja: URLエイリアスの設定

en: Book outline
ja: ブックアウトライン

en: Revision information
ja: リビジョン情報

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Promotion options
ja: プロモーションオプション
