Vertical Tabs Config (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Weight
bs: Težina

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: Hide
bs: Sakrij

en: URL path settings
bs: Postavke za URL putanje

en: Book outline
bs: Zabilješke knjige

en: Revision information
bs: Informacije o reviziji
