Vertical Tabs Config (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Authoring information
cy: Awduro gwybodaeth

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: Hide
cy: Cuddio

en: URL path settings
cy: Gosodiadau llwybr URL

en: Book outline
cy: Amlinelliad o'r llyfr

en: Revision information
cy: Gwybodaeth diwygiad
