Vertical Tabs Config (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Weight
fi: Paino

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: Hide
fi: Piilossa

en: URL path settings
fi: Polkujen asetukset

en: Book outline
fi: Kirjan hierarkia

en: Revision information
fi: Version tiedot

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Vertical tab
fi: Pystysuuntainen välilehti

en: Promotion options
fi: Nostovaihtoehdot
