Vertical Tabs Config (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Weight
jv: Urutan

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Hide
jv: Umpetaké

en: URL path settings
jv: Sétingan URL path

en: Book outline
jv: Cengkorongan buku

en: Revision information
jv: Katrangan revisi

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
