Vertical Tabs Config (8.x-1.3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Hide
km: លាក់

en: URL path settings
km: ការកំណត់​ផ្លូវ​របស់​​ URL

en: Book outline
km: គ្រោង​សៀវភៅ

en: Revision information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
