Vertical Tabs Config (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Hide
nl: Verbergen

en: URL path settings
nl: URL-pad-instellingen

en: Book outline
nl: Boekstructuur

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Vertical tab
nl: Verticale tab

en: Promotion options
nl: Promotie-opties
