Vertical Tabs Config (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Authoring information
tr: Yazarlık Bilgileri

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: Hide
tr: Gizle

en: URL path settings
tr: URL yol ayarları

en: Book outline
tr: Kitap anahattı

en: Revision information
tr: Sürüm bilgisi

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Promotion options
tr: Yükseltme seçenekleri
