Views Files Downloader (2.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Field
id: Bidang

en: View
id: Lihat

en: Operation
id: Operasi

en: Field Type
id: Jenis field

en: About
id: Tentang
