Views Files Downloader (2.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: File
lv: Fails

en: Field
lv: Lauks

en: View
lv: Skatīt

en: Media
lv: Multivide

en: Operation
lv: Operācija

en: Field Type
lv: Laika Veids

en: About
lv: Par
