Views Files Downloader (2.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: File
mn: Файл

en: Field
mn: Талбар

en: View
mn: Харах

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
