Views Files Downloader (2.0.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: File
da: Fil

en: Field
da: Felt

en: View
da: Vis

en: Operation
da: Handling

en: Field Type
da: Felttype

en: About
da: Om

en: Rule
da: Regel
