Views Files Downloader (2.0.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: File
oc: Fichièr

en: Field
oc: Camp

en: View
oc: Veire

en: Media
oc: Mèdia

en: Operation
oc: Operacion

en: About
oc: A prepaus

en: Rule
oc: Règla
