Views Files Downloader (2.0.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: File
sv: Fil

en: Field
sv: Fält

en: View
sv: Visa

en: Operation
sv: Funktion

en: Field Type
sv: Fälttyp

en: About
sv: Om
