Views Files Downloader (2.0.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: File
ar: ملف

en: Field
ar: الحقل

en: View
ar: عرض

en: Media
ar: ميديا

en: Operation
ar: عملية

en: About
ar: حول

en: Rule
ar: قاعدة
