Views Files Downloader (2.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: File
bg: Файл

en: Field
bg: Поле

en: View
bg: Прегледай

en: Media
bg: Медия

en: Operation
bg: Действие
