Views Files Downloader (2.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: File
bn: ফাইল

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে
