Views Files Downloader (2.0.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: File
ca: Fitxer

en: Field
ca: Camp

en: View
ca: Mostra

en: Media
ca: Multimèdia

en: Operation
ca: Operació

en: Field Type
ca: Tipus de camp

en: About
ca: Detalls

en: Rule
ca: Regla
