Views Files Downloader (2.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: File
cy: Ffeil

en: Field
cy: Maes

en: View
cy: Gweld

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Operation
cy: Gweithrediad
