Views Files Downloader (2.0.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: File
de: Datei

en: Field
de: Feld

en: View
de: Ansicht

en: Media
de: Medien

en: Operation
de: Aktion

en: Configurations
de: Konfigurationen

en: Field Type
de: Feldtyp

en: About
de: Über

en: Rule
de: Regel

en: Add one more
de: Einen weiteren hinzufügen

en: There are no items yet. Add an item.
de: Es gibt noch keine Einträge. Fügen Sie einen Eintrag hinzu.
