Views Files Downloader (2.0.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: File
es: Archivo

en: Field
es: Campo

en: View
es: Ver

en: Media
es: Multimedia

en: Operation
es: Operación

en: Configurations
es: Configuraciones

en: Field Type
es: Tipo de campo

en: About
es: Acerca de

en: Rule
es: Regla
