Views Files Downloader (2.0.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: File
et: Manus

en: Field
et: Väli

en: View
et: Kuva

en: Media
et: Meedia

en: Operation
et: Operatsioon

en: Configurations
et: Seaded

en: About
et: Programmist

en: Rule
et: Reegel
