Views Files Downloader (2.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: File
fi: Tiedosto

en: Field
fi: Kenttä

en: View
fi: Näytä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: About
fi: Tietoja

en: Rule
fi: Sääntö
