Views Files Downloader (2.0.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: File
fr: Fichier

en: Field
fr: Champ

en: View
fr: Voir

en: Media
fr: Média

en: Operation
fr: Opération

en: Field Type
fr: Type de champ

en: About
fr: À propos

en: Rule
fr: Règle

en: There are no items yet. Add an item.
fr: Il n'y a pas encore d'élément. Ajouter un élément.
