Views Files Downloader (2.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: View
gu: જુઓ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: About
gu: વિશે
