Views Files Downloader (2.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: File
he: קובץ

en: Field
he: שדה

en: View
he: צפיה

en: Media
he: מדיה

en: Operation
he: פעולה

en: Field Type
he: סוג שדה

en: About
he: אודות
