Views Files Downloader (2.0.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: File
hr: Datoteka

en: Field
hr: Polje

en: View
hr: Pregled

en: Media
hr: Mediji

en: Operation
hr: Operacija

en: About
hr: Opis
