Views Files Downloader (2.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: File
is: Skrá

en: Field
is: Svæði

en: View
is: Skoða

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: About
is: Um

en: Rule
is: Regla
