Views Files Downloader (2.0.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: File
ja: ファイル

en: Field
ja: フィールド

en: View
ja: ビュー

en: Media
ja: メディア

en: Operation
ja: 操作

en: Configurations
ja: システム構成

en: Field Type
ja: フィールドタイプ

en: About
ja: アバウト

en: Rule
ja: ルール
