Views Files Downloader (2.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: File
lt: Failas

en: Field
lt: Laukelis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: About
lt: Apie
