Views Files Downloader (2.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: File
ne: फ़ाइल

en: View
ne: दृश्य

en: Media
ne: मिडिया

en: About
ne: बारेमा

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्
