Views Files Downloader (2.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: File
pt: Arquivo

en: Field
pt: Campo

en: View
pt: Ver

en: Media
pt: Mídia

en: Operation
pt: Operação

en: Configurations
pt: Configurações

en: Field Type
pt: Tipo de Campo

en: About
pt: Sobre

en: Rule
pt: Regra
