Views Files Downloader (2.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: File
ru: Файл

en: Field
ru: Поле

en: View
ru: Просмотр

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Operation
ru: Действие

en: Configurations
ru: Конфигурации

en: Field Type
ru: Тип поля

en: About
ru: Информация

en: Rule
ru: Правило

en: Add one more
ru: Добавить ещё
