Views Files Downloader (2.0.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: File
ta: கோப்பு

en: Field
ta: புலம்

en: View
ta: பார்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Operation
ta: செயல்

en: About
ta: பற்றி
