Views Files Downloader (2.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: File
th: ไฟล์

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: View
th: ดู

en: Media
th: สื่อ

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: About
th: เกี่ยวกับ
