Views Files Downloader (2.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: File
uk: Файл

en: Field
uk: Поле

en: View
uk: Перегляд

en: Media
uk: Медіа

en: Operation
uk: Дія

en: Configurations
uk: Конфігурації

en: Field Type
uk: Тип поля

en: About
uk: Про модуль

en: Rule
uk: Правило

en: Add one more
uk: Додати ще
