Views Filter Last Delta (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: True
fi: Tosi

en: Views
fi: Näkymät

en: grouped
fi: ryhmitetty
