Views Filter Last Delta (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: True
pl: Prawda

en: Views
pl: Widoki

en: grouped
pl: pogrupowane
