Views Filter Last Delta (1.1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: grouped
bo: ཚོ་ཁག་བཟོས་ཟིན
