Views Filter Last Delta (1.1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: True
nl: Waar

en: Views
nl: Overzichten

en: grouped
nl: gegroepeerd
