Views Filter Last Delta (1.1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: True
pt: Verdadeiro

en: Views
pt: Visualizações

en: grouped
pt: agrupado
