Views Filter Last Delta (1.1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: True
ro: Adevărat

en: Views
ro: Vizualizări

en: grouped
ro: grupate
