Views Filter Last Delta (1.3.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: True
hu: Igaz

en: Views
hu: Nézetek

en: grouped
hu: csoportosított
